La Cabana Del Nono
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εποχική εξωτερική πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικό κλαμπ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η La Cabana Del Nono Potrero de Garay με 2 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με ιστιοσανίδα.
Embalse Los Molinos, που βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα, προσφέρει στους επισκέπτες ένα γαλήνιο καταφύγιο για να χαλαρώσουν.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να θαυμάσουν τη θέα στη λίμνη κατά τη διαμονή. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπιντέ και ντους. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για περισσότερη άνεση.
Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να μαγειρεύουν τα γεύματά τους. Ο σταθμός λεωφορείων RP S495 y Av Malvinas Argentina, που βρίσκεται 450 μέτρα από την παραθεριστική κατοικία, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cordoba Lifestyle Club Watersport3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella84 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Παιδικό κλαμπ
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η La Cabana Del Nono;
Οι πελάτες της η La Cabana Del Nono μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η La Cabana Del Nono;
Οι τιμές σε η La Cabana Del Nono κυμαίνονται από 60$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η La Cabana Del Nono;
Ναι, οι πελάτες της η La Cabana Del Nono θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.